US TOLL FREE: 1 800 618 9829

Gray Line Vietnam
Menu
The Charming North Tour For Single Traveler Vietnam The Heritage Ways Overall Vietnam Biking

Wietnam wycieczki

Wietnam wycieczki

Długa Droga W Górę

Wycieczka kod: VNH02-S
Trasa: Saigon – Tay Ninh – Cu Chi – Da Lat - Nha Trang – Quang Ngai - Hoi An - Hue - Hanoi - Sapa - Zatoka Halong - Hanoi
Czas trwania: 16 dni / 15 nocy
Opis: Saigon, jako centrum najbardziej intensywnym, przyjmuje znacznie więcej międzynarodowych przyjazdów niż innych miastach Wietnamu, więc może się okazać, że znacznie łatwiej poszukiwania dobrego przelot do Sajgonu przed rozpoczęciem podróży Wietnam. Jadąc wzdłuż wybrzeża, a następnie dowiedzieć się krok po kroku, zabytków, kurortów górskich, słonecznych plaż, starożytnych pałaców plemiennych rynku oraz unikalne Halong przez wszystkich środków transportu uczyni niezapomnianą podróż.
Rozszerzenie: Łatwy do połączenia z Bangkoku, Yunnan, Luang Prabang, Phnompenh i Angkor.

 

PROGRAM W SKRÓCIE

 

Notatka: Śniadanie: Ś / Lunch: L  / Kolacja: K

 

Dzień 1: Przyjazd do Saigon (K)

Witamy w Wietnamie! Masz lekki objazd miasta z Pałacu Zjednoczenia, poczta, Notre Dame cathedra, China Town, Pagoda Thien Hau i Binh Tay rynku. Nocleg w Saigon.

 

Dzień 2: Saigon – Tay Ninh - Cuchi - Saigon (Ś/L)

Odwiedź Tay Ninh, centrum Caodaism, lokalne sekty buddyzmu z codziennej ceremonii uroczystego w świątyni. Zatrzymaj się na Tunel Củ Chi, jednym z niewielu zabytków pozostałych do zaciętej wojny w Wietnamie. Kolacja i nocleg w Saigon.

 

Dzień 3: Saigon – Dalat (Ś/K)

Połowa dni wolne w Saigon przed lotem do Da Lat, lokalne Alpine miasta z jego francuskich domków i lasów sosnowych. Idąc po mieście, jeśli czas nie jest dostępna. Nocleg w Da Lat.

 

Dzień 4: Dalat - Nha Trang (Ś/L)

Odwiedź Da Lat w tym letni pałac, Tuyen Lam Zbiornik, Truc Lam Świątynia, Da Lat ogrodem kwiatowym. Wyjazd do Nha Trang przez malowniczą przełęcz. Nocleg w hotelu w Nha Trang.

 

Dzień 5: Nha Trang (Ś/L)

Zwiedzanie miasta rano Po Nagar Cham wieża i 19 wieku zbudowany Long Son Pagoda. Zatrzymaj się w wiosce rybackiej i zrelaksować się na plaży. Nocleg w hotelu w Nha Trang.

 

Dzień 6: Na wypoczynek w Nha Trang (Ś)

Wolny czas wolny na cały dzień. Zalecane działania: snorkeling, nurkowanie, skoki spadochronowe, żeglarstwo i opalania. Nocleg w hotelu w Nha Trang.

 

Dzień 7: Nha Trang – Quang Ngai (Ś/L/K)

Przekazanie gruntu przez autostrada 1 wzdłuż linii brzegowej z ruin Narodu Cham, błękitne laguny dziwnie ukształtowanych skał, gospodarstwami smaczne owoce i zabytków z amerykańskiej wojny. Nocleg w Quang Ngai.

 

Dzień 8: Quang Ngai - My Lai – My Son - Hoi An (Ś/L/K)

Dalej na północ, do Hoi An starożytnego miasta z pierwszego przystanku na pamiętnej wizyty w Son My pomnik. Idź do Sanktuarium Mỹ Sơn, dziedzictwa świata z narodu Cham wieże. Nocleg w hotelu w Hoian.

 

Dzień 9: Hoi An (Ś/L)

Poznaj Hoi An - światowego dziedzictwa z wizyt Most Japoński, chiński aule, stare domy handlowe, pagody i rynku. Wybierz się na wycieczkę łodzią do ceramiki wsi wobec Cua Dai. Nocleg w hotelu w Hoi An.

 

Dzień 10: Hoi An - Hue (Ś/L)

Pozostawić Hoian do Hue - światowego dziedzictwa z międzylądowaniem na plaży Non Nuoc, Góry Marmurowe i Przełęcz Hải Vân. Popołudniu trochę zwiedzanie miasta z Królewska Cytadela, Zakazane Miasto, Królewskie Muzeum. Nocleg w Hue.

 

Dzień 11: Hue - Hanoi - Pociąg do Laocai (Ś/K)

Rejs statkiem po Rzeka Perfumowa do Thien Mu Pagoda, grobowce króla Minh Mang. Lot do Hanoi. Krótka wycieczka po mieście w Hanoi do Świątynia literatury, Świątynia Ngoc Son, "szabla" jeziora. Zapraszamy na pokaz Lalkarskiej wody. Nocny pociąg do Sapa około 21:00. Nocleg w pociągu.

 

Dzień 12: Lao Cai - Sapa (Ś/L)

Poznaj górski krajobraz w Sapa z tarasowych pól ryżowych i wiosek plemion górskich, takich jak Dzao, znanego Hmong przez rękodzieła wykonane z drewna, srebra, haftowane tkaniny i ubrania. Nocleg w Sapa.

 

Dzień 13: Sapa - Wzgórze plemiennych rynku – Lao Cai (Ś/L/K)

Zapraszamy na rynku w niedzielę w Bac Ha wzgórza ludzi plemiennych grupy Hmong. Odwiedź wioskę w pobliżu lub na wycieczkę statkiem po Rzeka Chay. Powrót do Lao Cai na nocny pociąg do Hanoi. Nocleg w pociągu.

 

Dzień 14: Hanoi - Halong - Nocleg na pokładzie (Ś/L/K)

Wczesny przyjazd w Hanoi, cieszyć działalności Rano Hanoian. Transfer do Halong - światowego dziedzictwa z przystanku przy Bat Trang ceramiczny osadę. Rejs na zatokę cieszyć tysiące skał, wysepek i plaż. Kolacja i nocleg na łodzi.

 

Dzień 15: HALONG - Hanoi (Ś Dzień / L)

Podziwiać wschód słońca nad wysepek i przejść przez skały i wiosek rybackich być z powrotem do nabrzeża. Lunch w drodze do Hanoi. Wolny czas wolny. Nocleg w Hanoi.

 

Dzień 16: Hanoi lot (Ś /-/-)

W swoim czasie wolnym, aż transfer na lotnisko, aby skorzystać z lotu wyjazdu.

 

Podróż na własną rękę z małą dopłatą, napisz do nas na help@threeland.com, aby uzyskać najlepszą ofertę.

 

Ceny: Ceny różnią zależy od wielkości grupy, czas podróży, poziom zakwaterowania, transportu i innych usług. Proszę skontaktować się z nami za najlepsze ceny wycieczek.

Hotele: Miasto powierzchni, pakiet najwyższej, pierwszej klasy, luksusowe pakiet pakiet.

Usługi wliczone w cenę

 • Angielskojęzyczni przewodnicy turystyczni
 • Przeniesienie gruntu przez klimatyzacja pojazdów
 • Podwójne wspólny pokój (Twin-shared room)
 • Posiłki wymienione w programie (bez napojów)
 • Rejsy statkiem i wstęp

Usługi nie wliczone

 • Lotnisko podatek, Przelot (międzynarodowych i krajowych)
 • Wiza do Wietnamu
 • Wcześniejsze zameldowanie, późniejsze wymeldowanie dopłaty
 • Pozostałe posiłki
 • Napoje i wydatki osobiste (połączenia telefoniczne, pralnia, składowanie itp.)
 • Wszystkie usługi nie wymienione w programie
Zapytanie o ofertę

 

Proszę o kontakt na help@threeland.com dla programów w szczegóły.

Polecane przez:

 • Fodors
 • Lonely Planet
 • Tripadvisor
 • Travel Blog