US TOLL FREE: 1 800 618 9829

Gray Line Vietnam
Menu
The Charming North Tour For Single Traveler Vietnam The Heritage Ways Overall Vietnam Biking

Wietnam wycieczki

Wietnam wycieczki

Golftour

Opisywany jako "nieodkrytych przeznaczenia Golf Roku", Wietnam fascynuje Golfers nie tylko nowoczesna, dobrze zaprojektowane i piękne pola golfowe, ale także z jego bogatej historii, kultury antycznej, klimat miły, wspaniałych krajobrazowych, przyjaznych ludzi, wspaniałe potrawy. Według szybkiego rozwoju, Wietnam wkrótce będzie” must-to-play” w golfa na całym świecie.

 

Rozciągają się wzdłuż Morza Wschodniego z innej strefy klimatów i geografii, Wietnam ma obecnie około 25 pól golfowych, działających w tym kraju, z ponad 30 projektów na jakimś etapie budowy. Trzy główne obszary, w których pola golfowe znajdujące się na to:

 

Hanoi i okolicy z dwoma 54-dołkowe pola golfowe, trzy 36-dołkowe pola golfowe i ośmiu 18-dołkowe pola golfowe.
- Centrum i wybrzeże: sześć 18 golf dołkowe pole.
- Saigon i okolicy: dwie 36 dołków golfowych, trzy 27-dołkowe pola golfowe i pięć pole golfowe z 18 dołkami.

 

Wietnam oferuje szeroki wybór znakomitych hoteli z butiku 3-sar do luksusowych 5-gwiazdkowy ośrodek. Dobre restauracje, rozrywki i rozrywka kluby z międzynarodowymi standardami, najlepsze wyposażenie i wygoda, to istotne czynniki wpływające na decyzję o wyborze pole golfowe, a my jesteśmy. Co więcej, z politycznej stabilności, przyjaznych ludzi, struktura firmy społeczeństwa, Wietnam jest na pewno bezpieczne miejsce dla golfa.

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt na help@threeland.com.

Polecane przez:

  • Fodors
  • Lonely Planet
  • Tripadvisor
  • Travel Blog