US TOLL FREE: 1 800 618 9829

Gray Line Vietnam
Menu
The Charming North Tour For Single Traveler Vietnam The Heritage Ways Overall Vietnam Biking

Wietnam wycieczki

Wietnam wycieczki

Kto Jest Threeland

ThreelanderThreeland Travel jest w pełni licencjonowany Biuro Międzynarodowe w Ministerstwie Kultury, Sportu i Turystyki Wietnamu. Licencja jest certyfikacja obligacji Threeland jest w zatwierdzonym banku w celu zagwarantowania bezpieczeństwa finansowego w odniesieniu do zaawansowanych klientów płatności, jak również jakości usług turystycznych.

Threeland jest jednym z niewielu biur podróży w Wietnamie, którzy płacą poważne uwagę na ubezpieczenia podróży dla gości.Odpowiedzialność turystyczna pakiet ubezpieczeń z limitu odszkodowania do US 1,000,000 dolarów gwarantują minimalizację nieplanowanych szkody i straty, stanowić zabezpieczenie i natychmiastowej pomocy dla problemów, które wystąpiły w trakcie podróży.
Od 2004 Threeland Travel rozpoczęła się o rozszerzenie jej działalności na wszystkich Półwyspu Indochińskiego, zawierające Wietnamie, Kambodży i Laosie.Marka Threeland jest chroniony przez NOIP (Krajowy Urząd Własności Przemysłowej) Wietnamu. Jako profesjonalny organizator wycieczek, rozumiemy spraw prawa autorskiego i jej odpowiednie obowiązki.


Od 2009 Threeland został będąc członkiem IATA (via Threeland North American Sales Office). W ten sposób są w pełni funkcjonalne w kontaktach z biletów lotniczych, sprawdzanie dostępności, cytując najlepsze ceny biletów, dokonywania rezerwacji, potwierdzenie, ponowne potwierdzenie, i tak dalej.

W 2010 Threeland przyznano wyłączne licencję Gray Line - wiodący na świecie marki w zwiedzania i wycieczek. Będąc Szarym Licencjobiorcy Gray Line Threeland został zakwalifikowany przez 100-lat system kontroli jakości, na całym świecie sieci z ponad 150 miejsc i profesjonalne zarządzanie.

 

Certyfikaty Ze Threeland

 

Polecane przez:

  • Fodors
  • Lonely Planet
  • Tripadvisor
  • Travel Blog