US TOLL FREE: 1 800 618 9829

Gray Line Vietnam
Menu
The Charming North Tour For Single Traveler Vietnam The Heritage Ways Overall Vietnam Biking

Wietnam wycieczki

Wietnam wycieczki

Wietnam Hotele

Trójziemie oferuje szeroką gamę zakwaterowania w Wietnamie, od standardowych hoteli do luksusowych pojedynczych ośrodkach. Pokoje są w większości w łazienkę i ceny w hotelu wliczone jest śniadanie, mimo, jak niskie kategorie są. Większość z nich to inclusive dobrej klimatyzatory, TV, gorący prysznic, wolne herbaty lub kawy i wygodne meble, z wyjątkiem odległych obszarach górskich. Jeśli chcesz więcej przygód i fascynujących opcji, wybrać zakwaterowanie u rodziny w północno-zachodniej i Mekong Delta, które również przybliżyć Państwu lokalnej ekscytującego życia.

Z ograniczeniem tej witryny dzielimy nasze ulubione hotele w Superior, 1. klasy i Deluxe hoteli. Luksusowe kurorty są organizowane jako część luksusowych hoteli. Ogólnie rzecz biorąc, nie zachęcają do korzystania z innych kategorii niższej niż najwyższa. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszymi konsultantami na wycieczki help@threeland.com do natychmiastowego uzyskania porady.

 

Deluxe Hotel
Obok urządzenia dostępne w pierwszej klasy Hotele, Deluxe Hotele są Rekomendowane przez pokoje typu deluxe, wysokiej jakości udogodnień, profesjonalne usługi, doskonałe anglojęzyczny personel, barów, pubów, restauracji testowych, salami, różnych wyborów, wina i napojów, wifi szerokopasmowe i dostęp do Internetu, basen, profesjonalne spa, Oszałamiająca architektura która harmonijnie nadaje się do środowiska.

 

Hotel pierwszej klasy

Pierwsza klasa i Boutique Hotele, w koncepcji Threeland, muszą być uznawane jako 4-gwiazdkowych hoteli przez rząd Wietnamu, mając w centrum miasta, przestronne sale, basen czy dobre spa, WiFi, w pobliżu przynajmniej centrum handlowe, i mają sejf w pokoju. W nadmorskich miast, ekskluzywne hotele musi być na plaży lub mają prywatne plaże i oferują dobre owoce morza. Hotele butikowe (również do 3 lub 4-gwiazdkowy) można znaleźć w większości z widokiem na morze i wzgórza ośrodków w Wietnamie z ekologicznym dekoracji i urządzeń, ale są one rzadko spotykane w dużych miastach ze względu na ograniczoną powierzchnię.

 

Superior Hotel
Threeland używa słowa "Superior", aby wskazać, 3-gwiazdkowy hotel, który, mimo liczby pokoi, położony w centrum miasta, w pobliżu jeziora, rzeki, park, lub miejsce, które przynoszą przyjemne odczucia na odwiedzających i mają dobry dojazd do terenów spacerowych. Wszystkie polecane przez hotele typu superior Threeland musi mieć anglojęzyczny personel, przytulne lobby, sejf, dobre klimatyzatory, gorący prysznic, telewizor, bezpłatny kawy lub herbaty w pokoju, czyste i wygodne zaplecze oraz dostęp do internetu. Wyjątkiem są w odległych rejonach górskich, gdzie pensjonaty są wszystkie można szukać. Wycieczka konsultant  ze Threeland w help@threeland.com będzie doradzanie cię z góry na tych sprawach.

Polecane przez:

  • Fodors
  • Lonely Planet
  • Tripadvisor
  • Travel Blog